Foto's ploeg Beloften!!

 

Technische staf :

 

T1: Tom Dierick
Afgevaardigde: Van Assche Kristof

 

Competitiekalender 2018 -2019

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
01-09-2018 16:30 MUNKZWALM EDEBOYS
 4 - 3 
08-09-2018 15:00 EDEBOYS EREMBODEGEM A
  3 - 3  
14-09-2018 19:30 KLUISBERGEN SP. A EDEBOYS
 0 - 1 
22-09-2018 15:00 EDEBOYS WINNIK
  5 - 1  
29-09-2018 15:00 BURST EDEBOYS
1 - 5
06-10-2018 15:00 EDEBOYS SV.G.BERGEN
 7 - 2 
12-10-2018 19:30 WINDEKE A EDEBOYS
 3 - 2 
20-10-2018 15:00 EDEBOYS MACHELEN A
  -  
27-10-2018 15:00 SK.DENDERHOUTEM EDEBOYS
  -  
03-11-2018 14:30 EDEBOYS GIJZEL-OOSTERZELE A
  -  
09-11-2018 19:30 BORSBEKE EDEBOYS
  -  
17-11-2018 14:30 EDEBOYS MEERBEKE
  -  
24-11-2018 20:00 TK.MELDERT EDEBOYS
  -  
01-12-2018 14:30 EDEBOYS SP.MOERBEKE-G.BERGEN A
  -  
08-12-2018 14:30 NOKERE-KRUISHOUTEM A EDEBOYS
  -  
15-12-2018 14:30 EDEBOYS MUNKZWALM
  -  
05-01-2019 14:30 EREMBODEGEM A EDEBOYS
  -  
12-01-2019 14:30 EDEBOYS KLUISBERGEN SP. A
  -  
19-01-2019 15:00 WINNIK EDEBOYS
  -  
26-01-2019 15:00 EDEBOYS BURST
  -  
02-02-2019 15:00 SV.G.BERGEN EDEBOYS
  -  
09-02-2019 15:00 EDEBOYS WINDEKE A
  -  
16-02-2019 15:00 MACHELEN A EDEBOYS
  -  
23-02-2019 15:00 EDEBOYS SK.DENDERHOUTEM
  -  
09-03-2019 15:00 GIJZEL-OOSTERZELE A EDEBOYS
  -  
16-03-2019 15:00 EDEBOYS BORSBEKE
  -  
23-03-2019 15:00 MEERBEKE EDEBOYS
  -  
30-03-2019 15:00 EDEBOYS TK.MELDERT
  -  
05-04-2019 19:30 SP.MOERBEKE-G.BERGEN A EDEBOYS
  -  
13-04-2019 15:00 EDEBOYS NOKERE-KRUISHOUTEM A
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 MACHELEN A 7 6 0 1 40 2 38 18
1 WINDEKE A 7 6 0 1 28 10 18 18
3 MUNKZWALM 7 5 1 1 25 13 12 16
3 BORSBEKE 7 5 1 1 22 11 11 16
5 TK.MELDERT 7 5 0 2 38 7 31 15
6 EDEBOYS 7 4 1 2 26 14 12 13
7 WINNIK 7 4 0 3 35 20 15 12
8 SK.DENDERHOUTEM 7 3 1 3 13 12 1 10
9 GIJZEL-OOSTERZELE A 7 3 0 4 26 19 7 9
9 BURST 7 3 0 4 13 22 -9 9
9 NOKERE-KRUISHOUTEM A 7 3 0 4 16 30 -14 9
9 SP.MOERBEKE-G.BERGEN A 7 3 0 4 17 33 -16 9
13 EREMBODEGEM A 7 1 1 5 11 26 -15 4
13 SV.G.BERGEN 7 1 1 5 16 39 -23 4
15 KLUISBERGEN SP. A 7 1 0 6 15 27 -12 3
16 MEERBEKE 7 0 0 7 7 63 -56 0