Foto's ploeg Beloften!!

 

Technische staf :

 

T1: Tom Dierick
Afgevaardigde: Van Assche Kristof

 

Competitiekalender 2017 -2018

 

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 15:00 EDEBOYS SK.DENDERHOUTEM
 4 - 0 
08-09-2017 19:30 KLUISBERGEN SP. A EDEBOYS
 5 - 1 
16-09-2017 15:00 EDEBOYS GIJZEL-OOSTERZELE A
 3 - 3 
23-09-2017 15:00 GAVERE-ASPER EDEBOYS
 0 - 2 
30-09-2017 15:00 EDEBOYS MEERBEKE
 2 - 3 
07-10-2017 15:00 MUNKZWALM A EDEBOYS
 5 - 3 
14-10-2017 15:00 EDEBOYS BURST
  4 - 1  
20-10-2017 20:00 EINE EDEBOYS
 5 - 0(F1) 
28-10-2017 15:00 EDEBOYS JONG ZULTE
 1 - 0 
03-11-2017 19:30 WINDEKE EDEBOYS
 7 - 4 
11-11-2017 14:30 SV.G.BERGEN EDEBOYS
 5 - 0 
18-11-2017 15:00 WINNIK A EDEBOYS
 4 - 1 
25-11-2017 14:30 BAMBRUGGE EDEBOYS
5 - 0(F1) 
10-02-2018 14:30 EDEBOYS MACHELEN A
 4 - 3 
09-12-2017 14:30 BORSBEKE EDEBOYS
5 - 0(F1) 
16-12-2017 14:30 SK.DENDERHOUTEM EDEBOYS
 2 - 3 
06-01-2018 14:30 EDEBOYS KLUISBERGEN SP. A
  PP  
13-01-2018 14:30 GIJZEL-OOSTERZELE A EDEBOYS
 3 - 2 
20-01-2018 15:00 EDEBOYS GAVERE-ASPER
 PP 
27-01-2018 15:00 MEERBEKE EDEBOYS
  0 - 7  
03-02-2018 15:00 EDEBOYS MUNKZWALM A
 0 - 3 
17-02-2018 15:00 BURST EDEBOYS
 0 - 2 
24-02-2018 15:00 EDEBOYS EINE
4 - 2 
03-03-2018 15:00 JONG ZULTE EDEBOYS
1 - 1 
10-03-2018 15:00 EDEBOYS WINDEKE
3 - 1 
17-03-2018 15:00 SV.G.BERGEN EDEBOYS
5 - 1 
24-03-2018 15:00 EDEBOYS WINNIK A
1 - 2 
14-04-2018 15:00 EDEBOYS BAMBRUGGE
1 - 6 
21-04-2018 15:00 MACHELEN A EDEBOYS
5 - 0 
28-04-2018 15:00 EDEBOYS BORSBEKE
0 - 5 

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 BAMBRUGGE 29 24 0 5 132 22 110 72
2 MACHELEN A 29 20 3 6 104 39 65 63
3 MUNKZWALM A 30 18 5 7 102 51 51 59
4 WINNIK A 27 17 3 7 81 42 39 54
5 BORSBEKE 28 15 4 9 68 60 8 49
6 GIJZEL-OOSTERZELE A 28 13 3 12 64 79 -15 42
7 WINDEKE 27 13 1 13 77 55 22 40
7 GAVERE-ASPER 28 13 1 14 64 81 -17 40
9 JONG ZULTE 29 11 5 13 65 53 12 38
9 KLUISBERGEN SP. A 27 11 5 11 78 79 -1 38
11 EDEBOYS 28 11 2 15 58 82 -24 35
12 EINE 26 10 4 12 71 69 2 34
13 BURST 27 9 2 16 44 75 -31 29
14 SK.DENDERHOUTEM 29 8 3 18 53 91 -38 27
15 SV.G.BERGEN 27 5 2 20 43 116 -73 17
16 MEERBEKE 27 2 1 24 26 146 -120 7