U15 1-GEW.U15 reeks F niv2 (oost-vlaanderen)

 

Info trainers en afgevaardigde

Trainer : Alexander Jean-Marie

Afgevaardigde:  Provoyeur Dimitri

         

Info trainingsdagen en uren

Dinsdag van 18u00 tot 19u15

Donderdag van 18u00 tot 19u15

 

Kalender deel 1:

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 11:00 EDEBOYS NIV.2 SK.OOSTAKKER B NIV.2
8 - 1
09-09-2017 13:00 VSV.GENT NIV.2 EDEBOYS NIV.2
 4 - 5 
16-09-2017 11:00 EDEBOYS NIV.2 JAGO ST.A'BERG A NIV.2
 2 - 4 
23-09-2017 14:00 C.MELLE A NIV.2 EDEBOYS NIV.2
 5 - 1 
30-09-2017 11:00 EDEBOYS NIV.2 FC.DESTELBERGEN A NIV.2
 3 - 2 
07-10-2017 10:00 K.FC.MERELBEKE C NIV.2 EDEBOYS NIV.2
 2 - 8 
14-10-2017 11:00 EDEBOYS NIV.2 T.MELLE A NIV.2
 4 - 5 
21-10-2017 14:45 SK.OOSTAKKER B NIV.2 EDEBOYS NIV.2
 2 - 4 
28-10-2017 11:00 EDEBOYS NIV.2 VSV.GENT NIV.2
  2 - 9  
04-11-2017 14:00 JAGO ST.A'BERG A NIV.2 EDEBOYS NIV.2
  -  
11-11-2017 11:00 EDEBOYS NIV.2 C.MELLE A NIV.2
   0 - 5(f1) 
18-11-2017 14:00 FC.DESTELBERGEN A NIV.2 EDEBOYS NIV.2
 4 - 3 
25-11-2017 11:00 EDEBOYS NIV.2 K.FC.MERELBEKE C NIV.2
 8 - 1 
02-12-2017 13:00 T.MELLE A NIV.2 EDEBOYS NIV.2
 PP 

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 C.MELLE A NIV.2 13 13 0 0 105 20 85 39
2 VSV.GENT NIV.2 13 10 0 3 65 38 27 30
3 FC.DESTELBERGEN A NIV.2 13 8 0 5 70 56 14 24
4 EDEBOYS NIV.2 12 6 0 6 48 44 4 18
5 T.MELLE A NIV.2 12 5 0 7 41 54 -13 15
6 JAGO ST.A'BERG A NIV.2 12 4 0 8 38 67 -29 12
7 SK.OOSTAKKER B NIV.2 12 2 0 10 30 63 -33 6
7 K.FC.MERELBEKE C NIV.2 13 2 0 11 29 84 -55 6

 

Kalender deel 2:

Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
13-01-2018 12:30 EDEBOYS NIV.2 ST.DENIJS B NIV.2
 3 - 2 
20-01-2018 13:00 ZAFFELARE A NIV.2 EDEBOYS NIV.2
 8 - 3 
27-01-2018 12:30 EDEBOYS NIV.2 VSV.GENT NIV.2
 2 - 6 
03-02-2018 15:00 HEUSDEN NIV.2 EDEBOYS NIV.2
 5 - 2 
17-02-2018 11:00 EDEBOYS NIV.2 FC.DESTELBERGEN B NIV.2
 3 - 6 
24-02-2018 11:00 EDEBOYS NIV.2 T.MELLE A NIV.2
  -  
03-03-2018 11:00 SK.LOCHRISTI B NIV.2 EDEBOYS NIV.2
  -  
10-03-2018 09:00 ST.DENIJS B NIV.2 EDEBOYS NIV.2
  -  
17-03-2018 11:00 EDEBOYS NIV.2 ZAFFELARE A NIV.2
  -  
24-03-2018 12:30 VSV.GENT NIV.2 EDEBOYS NIV.2
  -  
07-04-2018 11:00 EDEBOYS NIV.2 HEUSDEN NIV.2
  -  
14-04-2018 14:00 FC.DESTELBERGEN B NIV.2 EDEBOYS NIV.2
  -  
22-04-2018 10:00 T.MELLE A NIV.2 EDEBOYS NIV.2
  -  
28-04-2018 11:00 EDEBOYS NIV.2 SK.LOCHRISTI B NIV.2
  - 

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 ZAFFELARE A NIV.2 5 4 1 0 24 9 15 13
2 VSV.GENT NIV.2 5 4 0 1 29 14 15 12
3 T.MELLE A NIV.2 5 3 0 2 24 9 15 9
3 FC.DESTELBERGEN B NIV.2 5 3 0 2 22 11 11 9
5 HEUSDEN NIV.2 5 2 1 2 11 20 -9 7
6 SK.LOCHRISTI B NIV.2 5 1 1 3 7 21 -14 4
7 EDEBOYS NIV.2 5 1 0 4 13 26 -13 3
8 ST.DENIJS B NIV.2 5 0 1 4 6 26 -20 1